centrum-ngo.pl

P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Data dodania: 2020-01-21Domena: https://truck-tychy.pl/  |  Kontakt: 32 217 72 11  |  Miejscowość: Tychy  |  Adres: Składowa 2a  |  Kod pocztowy: 43-100

Opis

Wiele przedsiębiorstw, które posiadają własną flotę samochodową, posiada warsztaty mechaniczne, które realizują codzienne naprawy. Są to drobne naprawy, jak i kompleksowe remonty między innymi silników. Zarządzający warsztatami oraz mechanicy zaopatrują się w części zamienne w najlepszych sklepach. Do tej grupy zalicza się bez wątpienia hurtownia Truck Tychy, która obsługuje floty aut osobowych oraz ciężarowych.

W obu przypadkach klienci mogą liczyć na najlepsze ceny części na rynku. Dostawy trafiają do nich już następnego dnia, dlatego większość napraw można szybko zakończyć. Części samochodowe z Tychów pozwalają także wyposażyć warsztat od podstaw. W ofercie znaleźć bowiem można specjalistyczne narzędzia, podnośniki i urządzenia. Ważnym elementem przy tego rodzaju zakupach jest ciągłość oferty. W przypadku prezentowanego sklepu jest ona podtrzymywana przez cały czas. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)