centrum-ngo.pl

Elżbieta Sternal (Językowe Przedszkole "Baśniowy Dworek")

Data dodania: 2020-03-20Domena: https://basniowydworek.edu.pl  |  Kontakt: 512 070 616  |  Miejscowość: Świecie  |  Adres: Laskowicka 6  |  Kod pocztowy: 86-100

Opis

Szukając właściwego przedszkola dla dziecka, każdy chce, by było to miejsce przyjazne i kolorowe, a także dbające o bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój maluchów. Łącząc pobyt w przedszkolu z dodatkowymi zajęciami, nie trzeba będzie wozić gdzieś dziecka po południu - zyskuje się wtedy czas, ale i pieniądze. Przede wszystkim należy się kierować kwalifikacjami przedszkolanek i ich podejściem do najmłodszych. Każde dziecko jest inne więc i powinno być traktowane w indywidualny sposób.

Najlepiej jest wybrać niepubliczną placówkę, na przykład prywatne przedszkole Baśniowy Dworek, który gwarantuje bardzo kreatywne i ciekawe zajęcia takie jak rytmika, zajęcia sensoryczne, akademię małego plastyka czy też gimnastykę. W przedszkolu Baśniowy Dworek każdego dnia odbywają się także zajęcia z języka angielskiego dopasowane czasowo do określonej grupy wiekowej. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)