centrum-ngo.pl

Elżbieta Sternal (Językowe Przedszkole "Baśniowy Dworek")

Data dodania: 2020-03-22Domena: https://basniowydworek.edu.pl  |  Kontakt: 512 070 616  |  Miejscowość: Świecie  |  Adres: Laskowicka 6  |  Kod pocztowy: 86-100

Opis

Prywatne przedszkole jest dodatkowo płatne i z tego powodu część rodziców zastanawia się czy warto wydać pieniądze za coś, co można mieć za darmo posyłając dziecko do publicznej placówki. Okazuje się jednak, że poznając nieco bliżej ofertę prywatnych instytucji, można śmiało przyznać, że oferują one znacznie więcej najmłodszym. Dzięki dodatkowym środkom, właściciele prywatnych przedszkoli mogą zadbać o dodatkowe atrakcje i zajęcia - takie jak nauka języków obcych, zajęcia z logopedą czy też taniec.

Prywatne przedszkole w mieście Świecie oferuje jedną z najciekawszych ofert edukacyjnych w tym regionie. Baśniowy Dworek to przede wszystkim przedszkole językowe a więc dzieci każdego dnia obcują z angielskim, a także zapewniony mają szeroki rozwój pod względem muzycznym, plastycznym oraz poznawczym (wycieczki i spotkania z ważnymi osobami).DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)