centrum-ngo.pl

Plandex INC Sp. z o.o. Sp. kom.

Data dodania: 2020-02-29Domena: http://www.mieszkania-plandex.pl/  |  Kontakt: +48 618 13 54 94  |  Miejscowość: Stęszew  |  Adres: Bukowska 3  |  Kod pocztowy: 62-060

Opis

Osoby, które chciałyby stać się niezależne, powinny pomyśleć o zakupie własnego lokalu. Na stronie internetowej mieszkania-plandex.pl deweloper oferuje ładne mieszkania na sprzedaż we Wrześni. Ich wnętrza zostały w taki sposób zaprojektowane, aby były funkcjonalne. Dwupokojowe lokale są dostępne już od kwoty 122.000 zł brutto, a trzypokojowe od 183.000 zł brutto.

Na uwagę zasługują loggie, czyli wnęki, które posłużą domownikom jako kącik do relaksu po pracy, czy też szkole. Są one duże, a także zadaszone. Doskonale sprawdzą się wówczas, gdy pojawi się konieczność wysuszenia prania. Budynki z lokalami mieszczą się na cichym i spokojnym osiedlu (ruch komunikacyjny odbywa się wyłączenie na jego obrzeżach). Przyszli mieszkańcy zyskają doskonałą lokalizację - szybko i łatwo dojadą oni do centrum miasta.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)