centrum-ngo.pl

BEAUTY MEDICA

Data dodania: 2020-02-25Domena: https://www.beautymedica.pl/  |  Kontakt: 570950950  |  Miejscowość: Toruń  |  Adres: Mikołaja Reja 20  |  Kod pocztowy: 87--10

Opis

Wrastające włoski to zmora osób, które na co dzień korzystają z popularnych metod depilacji, czyli wosku, jednorazowych maszynek czy depilatorów. Tworzący się stan zapalny skutecznie potrafi utrudniać życie, przez co zwyczajne założenie spodni czy rajstop zaczyna wiązać się z bólem. Jednak wcale nie musi tak być. Sięgnięcie po zdobycze techniki, które oferuje Beauty Medica może okazać się wybawieniem.


Depilacja laserowa, bo o niej mowa, pozwala na trwałe pozbycie się włosków z ciała. Trwający od kilku do kilkunastu minut zabieg przy pomocy lasera usuwa cebulki włosów. Robi więc to, czego nie jest w stanie osiągnąć maszynka, która działa wyłącznie na widoczną część włosa. Przy tym depilacja laserowa w Beauty Medica Toruń jest całkowicie bezbolesna. Nowoczesny sprzęt używany do zabiegu pozwala na równie skuteczne, co szybkie pozbycie się niechcianego owłosienia.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)