centrum-ngo.pl

Tomasz Bywalski DOG UNIFURSITY

Data dodania: 2020-03-16Domena: https://www.dogunifursity.pl/  |  Kontakt: 531 936 649  |  Miejscowość: Kiełczów  |  Adres: Makowa 26B  |  Kod pocztowy: 55-093

Opis

Wysokiej jakości kursy dla psów powyżej piątego miesiąca życia proponuje wszystkim zainteresowanym Dog Unifursity. To firma, która zatrudnia jedynie doświadczonych trenerów, zatem korzystanie z jej usług z pewnością przyniesie sporo korzyści. 

Takie szkolenie dla psów we Wrocławiu nie kosztuje wcale dużo. Podczas zajęć zainteresowani dowiedzą się jak zbudować odpowiednią relację ze swoim czworonogiem, która będzie oparta na wzajemnym zaufaniu, a także zrozumieniu. Właściciel pozna również konkretne komendy, które znacząco ułatwią codzienne funkcjonowanie. Zajęcia takie prowadzi się w oparciu o specjalistyczny program, który uwzględnia naukę na temat zasad posłuszeństwa, a także zabawy węchowe czy edukacyjne. Każda lekcja z pewnością przyniesie dużo radości zarówno czworonogowi, jak i jego właścicielowi.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)