centrum-ngo.pl

Beauty House

Data dodania: 2020-03-28Domena: https://beautyhouse.bydgoszcz.pl/  |  Kontakt: 729 888 886  |  Miejscowość: Bydgoszcz  |  Adres: Bydgoskich Olimpijczyków 7  |  Kod pocztowy: 85-796

Opis

Mając na skórze rozstępy, nie można czuć się pięknie, nawet jeśli ciało jest idealnie zgrabne - doskonale wie o tym ogromna liczba kobiet, która nawet w upał nie wkłada mocno odkrywających ciało ubrań. Trudno się temu dziwić, defekt ten jest zdecydowanie najbardziej nieestetyczny jeśli chodzi o wszelkie zjawiska mogące dotknąć skórę. Problemem jest też to, że nie można pozbyć się go na własną rękę - pęknięcia wiązań kolagenowych są zbyt poważnym zjawiskiem. Można jednak usunąć ich ślady w dobrym salonie kosmetycznym lub gabinecie medycyny estetycznej, choć oczywiście potrzebnych będzie co najmniej kilka zabiegów.

Ma je w swojej ofercie salon kosmetyczny Beauty House, proponujący usuwanie rozstępów w Bydgoszczy za pomocą karboksyterapii. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i mało inwazyjny, a co najważniejsze - daje doskonałe rezultaty. Polega na wstrzyknięciu pod skórę gazu medycznego - czystego dwutlenku węgla, który sprzyja jej regeneracji, nawilżeniu, a także poprawia krążenie. Więcej informacji na temat tej metody i skutków, jakie daje, można znaleźć na stronie salonu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)