centrum-ngo.pl

Lewandowski Klinika Urody

Data dodania: 2020-04-08Domena: https://klinikaurodylewandowski.pl  |  Kontakt: 508446240  |  Miejscowość: Brodnica  |  Adres: Żeromskiego 8b  |  Kod pocztowy: 87-300

Opis

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i czuć się dobrze w swojej skórze. Niestety czasem samodzielna pielęgnacja okazuje się niewystarczająca. Warto wówczas udać się do profesjonalnej kosmetyczki, która zadba o wygląd i pomoże pozbyć się wielu skórnych problemów. 

W Klinice Urody Lewandowski oferowane są różnego rodzaju zabiegi, których celem jest poprawa samopoczucia i wyglądu każdej kobiety. Ten gabinet kosmetyczny w Brodnicy świadczy różnego rodzaju usługi, zabiegi z użyciem lasera, które mają za zadanie wygładzenie zmarszczek, a także pozbycie się przebarwień lub niepożądanego owłosienia. Można wykonać tu także botoks, który działa odmładzająco na skórę, a także wykonać efektowny makijaż permanentny, który zapewni atrakcyjny wygląd o każdej porze dnia i nocy. Odpowiednio dobrane zabiegi i duże doświadczenie kosmetyczek sprawiają, że jest to idealne miejsce, które dba o wypielęgnowane ciało i oferuje szereg zabiegów z kosmetologii pielęgnacyjnej i medycyny estetycznej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)