centrum-ngo.pl

EFEKT - szkoła języków obcych

Data dodania: 2020-03-29Domena: http://efekt-lublin.com.pl/  |  Kontakt: 81 533 12 76  |  Miejscowość: Lublin  |  Adres: M. Curie-Skłodowskiej 38  |  Kod pocztowy: 20-029

Opis

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest wręcz niezbędna do funkcjonowania w świecie. Większość osób pracuje w międzynarodowych firmach, w których należy porozumiewać się za pomocą języka obcego, dlatego pracodawcy coraz częściej wymagają od swoich kandydatów takich umiejętności. Dlatego nie czekaj i już dzisiaj zapisz się na jeden z kursów językowych oferowanych w szkole Efekt z Lublina. Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, a może rosyjski? Niezależnie od tego, ile masz lat, możesz rozpocząć naukę i poszerzyć swoje kompetencje. Jeśli jesteś rodzicem, również nie wahaj się i zapewnij swojemu dziecku naukę nowych umiejętności językowych.

Prowadzisz firmę? W zakresie usług tej szkoły znajdują się również kursy stworzone specjalnie dla przedsiębiorstw. Przed podjęciem decyzji o organizacji zajęć tego typu dla swoich pracowników możesz zamówić bezpłatne, próbne zajęcia, dzięki którym zobaczysz, czy warto zainwestować w takie lekcje.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)