centrum-ngo.pl

Detoks Alkoholowy

Data dodania: 2020-03-26Domena: https://detoksalkoholowy.pl  |  Kontakt: 533 221 555  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Spławie 48  |  Kod pocztowy: 61--31

Opis

Osoby, które zmagają się z uzależnieniem, często nie potrafią sobie samodzielnie poradzić z problemem. Nadużywanie napojów wysokoprocentowych jest przyczyną silnego uzależnienia fizycznego i psychicznego, a nagłe odstawienie alkoholu może wiązać się z pojawieniem niebezpiecznych dla zdrowia objawów zespołu abstynencyjnego.

Osoby takie mogą liczyć na profesjonalną pomoc w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia Agnus, gdzie odbywa się terapia alkoholowa osób z Włocławka, a także innych polskich miast. Każdy pacjent jest tutaj traktowany indywidualnie, a terapię najczęściej poprzedza odtrucie alkoholowe, którego celem jest przywrócenie równowagi wodno-elektrolitowej. Placówka ta świadczy profesjonalną pomoc i pomaga w walce z nałogiem, a wykwalifikowana kadra dba o to, by leczenie odbywało się w sposób bezpieczny dla każdego pacjenta.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)