centrum-ngo.pl

DrewHouse

Data dodania: 2020-05-05Domena: http://drewhouse.eu  |  Kontakt: 570 007 200  |  Miejscowość: Żywiec  |  Adres: Wesoła 43  |  Kod pocztowy: 34-300

Opis

Jest równie solidny jak murowany, ale oszczędniejszy w eksploatacji i przyjazny środowisku. A najważniejsze, że będzie można się do niego wprowadzić w kilka miesięcy od rozpoczęcia budowy. Mające wiele zalet domy szkieletowe w Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, ale również na terenie całego kraju, buduje firma prezentująca się na internetowej stronie drewhouse.eu.

Jej oferta obejmuje prace projektowe i kompleksową budowę tanich domów z montażem instalacji. Firma stawia na jakość, energooszczędność, ekologię i nowoczesność oraz gwarantuje dokładność i rzetelność na każdym etapie budowy. Wycena zawsze jest ustalana indywidualnie. Nie ma żadnych zaliczek i opłat z góry, zapłata następuje po zrealizowaniu etapu inwestycji. Warto w galerii obejrzeć zdjęcia zrealizowanych domów. Udowadniają, że metodą szkieletową można znakomicie zbudować zarówno niewielki domek o powierzchni zaledwie 70-ciu metrów, jak i sporą rezydencję o powierzchni niemal czterystu metrów kwadratowych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)