centrum-ngo.pl

Zielona Róża

Data dodania: 2020-04-24Domena: http://www.zielonaroza.com.pl/  |  Kontakt: +48 668 009 733  |  Miejscowość: Wambierzyce  |  Adres: Wiejska 15  |  Kod pocztowy: 57-411

Opis

Szacuje się, że problem nadwagi i otyłości dotyczy prawie połowy Polaków. Pomimo tego, że wiedza na temat zdrowego trybu życia jest powszechnie dostępna, z roku na rok przybywa osób, które mają problem ze swoją wagą. Sposobów walki z otyłością jest wiele. Eksperci podkreślają, że zmiana powinna dotyczyć przejścia na zdrowy styl życia, przez który rozumie się odpowiednie odżywianie połączone z ruchem. Takiego podejścia do życia można nauczyć się podczas turnusów odchudzających, które to cieszą się dziś sporą popularnością.

Turnus odchudzający na Dolnym Śląsku uznawany jest za jeden z lepszych w kraju. Wszelkie niezbędne informacje na jego temat dostępne są pod adresem strony internetowej zielonaroza.com.pl. Za pośrednictwem strony można zarezerwować turnus oraz zapoznać się z cennikiem poszczególnych usług.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)