centrum-ngo.pl

MASTER Parkiet

Data dodania: 2020-04-30Domena: https://sklep.masterparkiet.com.pl/  |  Kontakt: 509 358 604  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Adama Mickiewicza 65  |  Kod pocztowy: 01-625

Opis

Drewno to klasyczny materiał, który wciąż jest chętnie wykorzystywany. Drewniane podłogi są eleganckie i sprawdzają się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Jednak należy zaznaczyć, że żadna podłoga nie będzie wyglądać dobrze, jeśli nie będzie odpowiednio konserwowana. O czym pamiętać?

Na samym wstępie należy zakupić odpowiednie akcesoria, takie jak płyn do drewnianych podłóg (zwykłe płyny mogą sprawić, że powierzchnia będzie bardzo śliska), miękka miotła (twarda może zarysować lakier) oraz płaski mop. Świetnym rozwiązaniem jest Bona Spray Mop, który jest wyposażony w spryskiwacz, co ułatwia sprzątanie. Produkt ma miękki pad czyszczący z mikrofibry, który można prać nawet do 300 razy.

Tego typu mop, jak i inne produkty przeznaczone do pielęgnacji drewnianej podłogi można nabyć w okazyjnej cenie w sklepie internetowym sklep.masterparkiet.com.pl.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)