centrum-ngo.pl

Bestfloors

Data dodania: 2020-04-13Domena: https://bestfloors.pl  |  Kontakt: 61 899 12 26  |  Miejscowość: Luboń  |  Adres: Powstańców Wlkp. 2A  |  Kod pocztowy: 62-030

Opis

Oferta renomowanej firmy Bestfloors skierowana jest do wszystkich miłośników ponadczasowych rozwiązań aranżacyjnych do domów i mieszkań. Jej specjalnością jest sprzedaż i montaż wysokogatunkowych, solidnych, atrakcyjnych wizualnie podłóg drewnianych. W asortymencie znaleźć można mnóstwo form i kolorów tych znakomitych elementów wyposażenia. Wszystkie modele zostały wyprodukowane z nieprzeciętną dbałością o detale.

Jedną z propozycji firmy jest parkiet dębowy. Jest to lakierowany lub olejowoskowany model o dwuwarstwowej konstrukcji. Pierwsza warstwa wykonana jest z drewna dębowego o grubości od 3,6 mm do 6 mm. Drugą, spodnią część zaś stanowi solidna warstwa z drewna liściastego, która nie tylko ułatwia montaż desek, ale także znacznie podnosi ich odporność na odkształcenia. Oferowany parkiet prezentuje się bardzo elegancko. Doskonale sprawdzi się zarówno w klasycznych pomieszczeniach, jak i w tych urządzonych w stylu nowoczesnym.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)