centrum-ngo.pl

RR Reaguj Ratuj Michał Romasz

Data dodania: 2020-04-08Domena: https://reagujratuj.pl  |  Kontakt: 695 134 533  |  Miejscowość: Gdańsk  |  Adres: Kazimierza Wielkiego 40  |  Kod pocztowy: 80-180

Opis

Umiejętność zachowania się w kryzysowych, niebezpiecznych dla życia i zdrowia sytuacjach, jest bardzo ważna, a wręcz niezbędna, mimo iż wiele osób żyje nadzieją, iż nigdy nie będą musieli wykorzystywać takich umiejętności w prawdziwym życiu. Często szkolenia z pierwszej pomocy są przeprowadzane podczas robienia kursu prawa jazdy, jeszcze częściej w szkołach, jednak warto się zastanowić, czy faktycznie są one realizowane prawidłowo. Jeśli chcesz mieć pewność, iż wykonujesz ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie i w dodatku robisz poszczególne czynności prawidłowo, możesz rozważyć kursy pierwszej pomocy w Gdańsku. Dostępny jest tutaj tylko certyfikowany sprzęt, a manekiny do ćwiczenia RKO są połączone z użyteczną plikacją.

Wejdź na stronę internetową reagujratuj.pl, gdzie czekają Cię informacje dotyczące szkoleń z pierwszej pomocy, ale nie tylko. Firma przygotowuje swoich kursantów również na inne, niebezpieczne sytuacje, na przykład pożar.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)