centrum-ngo.pl

Centrum Kształcenia Dzieci I Młodzieży GENIUSZ

Data dodania: 2020-05-03Domena: https://geniusz-korepetycje.pl/  |  Kontakt: 788 313 325  |  Miejscowość: Łomianki  |  Adres: Baonu Zośka 8  |  Kod pocztowy: 05-092

Opis

Centrum Kształcenia Dzieci i Młodzieży Geniusz jest miejscem przyjaznym młodym ludziom. Odbywają się tutaj różnorodne zajęcia, które mają za zadanie poszerzyć ich wiedzę i doświadczenie. Sprawiają one, że chętnie się uczą, a jednocześnie wzmacniają poczucie własnej wartości. Dla osób, które mają problemy z przedmiotem, jakim jest chemia, placówka w Łomiankach oferuje korepetycje, które przekazują wiedzę w sposób przystępny. W miejscu tym młodzi ludzie poznają nie tylko teorię, ale uczą się także technik, które umożliwiają samodzielne rozwiązywanie zadań. 

Pozytywna atmosfera, wykwalifikowana kadra nauczycieli, a także indywidualne podejście do każdego ucznia, sprawiają, że nauka sprawia młodym ludziom ogromną przyjemność. Dzięki nim uzyskują pomoc w opanowaniu tego przedmiotu, a jednocześnie utrwalają zdobytą już wiedzę. Prowadzone tu zajęcia są sposobem na rozwiązanie trudności szkolnych, a także umożliwiają przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów i matury.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)