centrum-ngo.pl

Stachurski Przeprowadzki

Data dodania: 2020-06-06Domena: https://przeprowadzki-stachurski.com.pl  |  Kontakt: 509 178 623  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Łużycka 57  |  Kod pocztowy: 30-658

Opis

Każdy, kto decyduje się na przeprowadzkę, powinien zaplanować wszystko przynajmniej miesiąc wcześniej. Dobrze jest już na tym etapie poszukać firmy, która pomoże w przewiezieniu wszystkich rzeczy do nowego domu. Należy także zacząć załatwiać sprawy urzędowe, ponieważ trzeba zgłosić zmianę miejsca zameldowania. Jest to także moment, w którym można powoli zastanawiać się nad rzeczami do przewiezienia oraz tymi, które zostaną zutylizowane. W pozbyciu się starych i niedziałających sprzętów elektronicznych pomoże firma przeprowadzkowa. Na terenie Krakowa cennik takich usług można sprawdzić w biurze lub na stronie www. Pełny koszt zależy od:  odległości pomiędzy punktami, załadunku i rozładunku, a także przeszkód, takich jak brak windy.

Profesjonalne usługi transportu rzeczy oferuje od wielu lat firma Stachurski Przeprowadzki. Warto zadzwonić i zarezerwować termin jak najszybciej, aby mieć pewność, że w konkretnym dniu i o ustalonej godzinie wszystko będzie zorganizowane. Wszystkie rzeczy podczas transportu są odpowiednio zabezpieczone oraz ubezpieczone.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)