centrum-ngo.pl

Balt Credit Sp. z o. o.

Data dodania: 2020-05-21Domena: https://baltcredit.pl/  |  Kontakt: +48 22 829 91 65  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Świętokrzyska 18  |  Kod pocztowy: 00-057

Opis

Nieruchomość może stanowić zabezpieczenie w przypadku ubiegania się o kredyt lub pożyczkę. Zarówno w przypadku banków, jak i pozostałych instytucji finansowych, fakt przekazania nieruchomości pod hipotekę zostaje wpisany do Księgi Wieczystej. Z chwilą uregulowania całej kwoty zobowiązania dom lub mieszkanie z powrotem staje  się własnością kredytobiorcy. Nie ma sztywnego terminu, który wskazuje, w jakim czasie  powinno się dokonać wypisu, jednak im szybciej, tym lepiej.

Szukając odpowiedzi na pytanie "jak wykreślić hipotekę z księgi wieczystej" warto zajrzeć na stronę baltcredit.pl lub udać się osobiście do siedziby firmy i skonsultować się ze współpracującymi specjalistami. Udzielą oni szczegółowych informacji i wskażą, jakie kroki należy podjąć, by dokonać odpowiedniego wpisu do księgi. Niedopilnowanie wypisu może być przyczyną problemów przy zaciąganiu kolejnych pożyczek.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)