centrum-ngo.pl

Pracownia Rozwoju Małgorzata Trzaskowska

Data dodania: 2020-06-15Domena: https://ogrodprzemian.pl  |  Kontakt: 603 581 851  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Granitowa 1  |  Kod pocztowy: 02-681

Opis

Na poczucie własnej wartości w życiu dorosłym wpływa wiele czynników, takich jak wychowanie przez rodziców, ich reakcja na porażki dziecka oraz otoczenie, w jakim się wychowywało. Niska samoocena oraz brak wiary we własne umiejętności bywają problematyczne szczególnie wtedy, gdy dana osoba poszukuje pracy czy też chciałaby zacząć spełniać swoje marzenia. Wysokie poczucie własnej wartości jest możliwe do nauczenia, jednak wymaga czasu i cierpliwości. Pomoc w tej kwestii oferuje Małgorzata Trzaskowska, czyli doświadczony coach, z jakim można skontaktować się na stronie ogrodprzemian.pl.

Jest ona autorką książki pt. „Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”, w której znajduje się wiele przydatnych informacji. Oferuje także cykl spotkań, podczas których zainteresowani uczą się dostrzegać swoje mocne strony, przez co nie boją się podejmować nowych wyzwań. Poprawa poczucia własnej wartości sprawia, że dana osoba zaczyna być doceniana przez innych, przykładowo przez najbliższe otoczenie czy pracodawcę.  DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)