centrum-ngo.pl

Drukarnia Amicus

Data dodania: 2020-07-22Domena: https://www.amicus-druk.eu/  |  Kontakt: +48 792 720 712  |  Miejscowość: Skórcz  |  Adres: Miła 19  |  Kod pocztowy: 83-220

Opis

Jedną z wielu czynności wykonywanych w pracowniach introligatorskich i zakładach poligraficznych jest wykrawanie (wycinanie) z arkusza kartonu, papieru bądź innego materiału określonego wzoru. Proces ten określany jest fachowym terminem sztancowania. Technika ta oparta jest na wykorzystaniu specjalnego wyprofilowanego noża (wykrojnika).

Sztancowanie jest niezbędne w procesach produkcyjnych różnego rodzaju opakowań jednostkowych dedykowanych wyrobom wytwarzanym w przemyśle spożywczym, cukierniczo-piekarniczym, kosmetycznym, farmaceutycznym czy chemicznym. Ciekawe informacje dotyczące istoty, specyfiki i znaczenia tej techniki introligatorskiej znajdują się na stronie internetowej amicus-druk.eu, która należy do profesjonalnej drukarni offsetowej i cyfrowej. Jej oferta obejmuje druk opakowań kartonowych i foliowych, materiałów reklamowo-promocyjnych oraz czynności uszlachetniające drukowanych materiałów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)