centrum-ngo.pl

Firma Handlowa Piechpol Arkadiusz Piech

Data dodania: 2020-09-09Domena: https://www.piech-pol.eu/  |  Kontakt: 781 053 062  |  Miejscowość: Kluczewsko  |  Adres: Komparzów 36  |  Kod pocztowy: 29-120

Opis

Znane marki obuwnicze specjalizują się nie tylko w produkowaniu lekkich sandałów, pantofli czy adidasów codziennego użytku. Na stronie piech-pol.eu można zamówić zimowe buty wojskowe marki Wojas (Demar). Model  933 Mon dedykowany jest osobom służącym w wojsku i służbach, a także przygotowującym się do pełnienia tego ważnego zadania. Cena jest w tym przypadku przystępna i wynosi nieco ponad dwieście złotych.

To idealne obuwie na tzw. trudne warunki - jest wodoodporne, więc spokojnie można je eksploatować na podmokłym, zawilgoconym terenie, a także podczas złej pogody. Atutem jest też termoizolacja - ten model wytrzyma nawet ujemne temperatury (do -30 stopni). Wewnątrz trzewików zastosowano dystansową dzianinę gwarantującą optymalną cyrkulację powietrza, dzięki czemu stopa nie poci się i może oddychać. W zestawie na lato dołączone są lekkie plastikowe wkładki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Pobliskie Firmy