centrum-ngo.pl

Lizard Sp. z o.o. Sp. k.

Data dodania: 2020-08-26Domena: https://lizard.pl/  |  Kontakt: +48 22 472 40 10  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Bukowińska 22  |  Kod pocztowy: 02-703

Opis

W wielu firmach głównymi przyczynami przestojów są problemy z siecią. W takich sytuacjach należy reagować szybko. Każda kolejna minuta braku połączenia z internetem nierzadko oznacza przestój i dużą stratę. Przedsiębiorstwa, które nie mają własnego działu informatycznego, ani wykupionej stałej obsługi IT, zdane są na poszukiwanie pomocy jednorazowej. Często oznacza to konieczność dostosowania się do grafiku specjalisty, co wiąże się z długotrwałym czekaniem. Dlatego warto nawiązać stałą współpracę z przedsiębiorstwem informatycznym. 

Ważne jednak, żeby pracowali w nim sprawni fachowcy, którzy cieszą się samymi pozytywnymi opiniami. Tylko takie podmioty zagwarantują uzyskanie błyskawicznego rozwiązania kłopotów. We Wrocławiu usługi helpdesk na najwyższym poziomie świadczą specjaliści z Lizard. Oferują oni wsparcie techniczne z zakresu konfiguracji połączeń, usuwania błędów zaistniałych w systemie operacyjnym  czy obsługi urządzeń takich jak smartfon oraz notebook. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)