centrum-ngo.pl

Nanaf Organic

Data dodania: 2020-10-01Domena: https://www.nanaforganic.pl/  |  Kontakt: 663460914  |  Miejscowość: Złotoryja  |  Adres: Legnicka 25  |  Kod pocztowy: 59-500

Opis

Ceniony polski producent odzieży dla najmłodszych Nanaf Organic to firma, w której ofercie można znaleźć ciekawe propozycje zarówno dla niemowlaków, jak i dla nieco starszych dzieci. Wszystkie produkty zostały wykonane z troską o szczegóły - bezniklowe napy wszyto w takich miejscach, aby nie podrażniały dziecięcej skóry podczas codziennych zabaw.

Nowością na rynku są całkowicie ekologiczne ubranka dla niemowlaka zaprojektowane z uwzględnieniem potrzeb małego człowieka. Kolorowe śpioszki oraz body mogą być często prane. Materiał spełniający rygorystyczne standardy nie traci koloru, a także się nie rozciąga. Bawełna organiczna jest delikatna, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza, a przy tym jest ciepła. W asortymencie sklepu można znaleźć ubranka od rozmiaru 56 do rozmiaru 98. Jest też specjalna linia dedykowana wcześniakom.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)