centrum-ngo.pl

Daniel Włodarski

Data dodania: 2020-10-12Domena: https://ilustracjedladzieci.com/  |  Kontakt:  |  Miejscowość: -  |  Adres: - -  |  Kod pocztowy: --

Opis

Podstawą książek dziecięcych, poza treścią, są ilustracje. To właśnie one przyciągają uwagę najmłodszych i zachęcają do zapoznania się z fabułą powieści. Ilustracja dla dzieci powinna być kolorowa, wyrazista i dopasowana do charakteru opowiadania. Doskonale wie o tym Daniel Włodarski, czyli ilustrator z wieloletnim doświadczeniem, który ma na swoim koncie liczne zlecenia o charakterze komercyjnym. Tworzy estetyczne obrazy wpasowujące się w wizje klientów i podejmuje się zleceń od producentów gier planszowych.

Współpraca z tym ilustratorem jest przejrzysta, a jej warunki opisano na stronie internetowej. Z każdym klientem podpisuje on umowę, która zabezpiecza obie strony. Koszt ilustracji nie jest narzucany odgórnie, ponieważ wiele zależy tu od stylu, na jaki zdecyduje się klient czy stopnia skomplikowania grafik, dlatego w celu poznania kosztów, warto kontaktować się z nim bezpośrednio. Ilustrator ten tworzy rozkładówki, pojedyncze elementy lub całostronicowe rysunki.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)