centrum-ngo.pl

OSK Pawlak

Data dodania: 2020-11-09Domena: https://szkolenia-pawlak.pl  |  Kontakt: 796 121 212  |  Miejscowość: Kalisz  |  Adres: Polna 100  |  Kod pocztowy: 62-800

Opis

Działający od lat na rynku Ośrodek Szkoleniowy OSK Pawlak zaprasza do skorzystania z jego oferty kursów. Obejmują one między innymi  prawo jazdy kategoria A dla osób z Kalisza i okolic. 

Ośrodek oferuje zarówno kursy teoretyczne, jak i przygotowanie praktyczne do późniejszego egzaminu nadającego uprawnienia do poruszania się danym pojazdem po drodze. Na stronie wspomnianego realizatora można znaleźć informacje, jak wygląda weryfikowanie umiejętności przyszłego kierowcy podczas zaliczania placu manewrowego, dzięki temu zdający wie, na co ma zwrócić szczególną uwagę podczas wcześniejszej nauki jazdy.

Ośrodek zatrudnia również doświadczoną kadrę wykładowców, którzy przekazują swoją wiedzę kursantom w sposób rzetelny i łatwy do zrozumienia. Dzięki temu mogą pochwalić się dużym odsetkiem zdawalności egzaminów wśród osób, które zdecydowały się odbyć kursy, korzystając z powyższej oferty.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)