centrum-ngo.pl

HARDDOX S.C

Data dodania: 2020-12-31Domena: https://bio-chemik24.pl  |  Kontakt: 601 278 872  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Szarych Szeregów 44  |  Kod pocztowy: 60-462

Opis

Na stronie internetowej Bio-chemik24.pl znajdują się suplementy diety dla kobiet w ciąży, dzieci, sportowców i nie tylko. Asortyment obejmuje wiele produktów służących do higieny i pielęgnacji okolic intymnych – w sklepie dostępne są ekologiczne wkładki higieniczne z jonami srebra matki Fohow, a także tampony Perła Księżniczki skomponowane z mieszanki ziół zgodnie z tradycyjną recepturą medycyny chińskiej.

Na wirtualnych półkach sklepu znajdują się ponadto inne produkty do pielęgnacji ciała. Olej żywokostowy z gojnikiem, balsam do ciała z kozim mlekiem, naturalny antyperspirant bez aluminium marki Najmar, a także mydło żołędziowe to przykładowe produkty z kategorii „Pielęgnacja ciała”. W sklepie można dostrzec również kosmetyki do twarzy – zarówno do jej mycia, jak i pielęgnacji. Dodatkowo w ofercie znajdują się czasopisma, takie jak „Harmonia” czy „Zdrowie bez leków”.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)