centrum-ngo.pl

E-Spedycja

Data dodania: 2021-03-13Domena: https://espedycja.com/  |  Kontakt: 791633233  |  Miejscowość: Złotniki  |  Adres: Azaliowa 10B  |  Kod pocztowy: 62-002

Opis

Spedytor, z jakim można skontaktować się na stronie espedycja.com, to zaufany fachowiec ułatwiający współpracę z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Odpowiada on za profesjonalną organizację przewozów zlecanych przez klientów, dzięki czemu nie muszą oni zajmować się tym samodzielnie. Firma, której specjalizacją jest spedycja, proponuje zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy odbywający się różnymi środkami transportu. Adres witryny należy do przedsiębiorstwa oferującego podobne usługi w niewygórowanych cenach.

Jego przedstawiciele zajmują się formalnościami, na które składa się przygotowanie dokumentacji oraz dbanie o poprawne rozliczanie się z jednostkami zewnętrznymi będącymi uczestnikami przewozów. Innymi słowy, spedytorom można powierzyć cały proces transportowy. Utrzymują oni kontaktu ze strategicznymi klientami i poszukują możliwie jak najtańszych środków transportu.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)