centrum-ngo.pl

BIURO NIERUCHOMOŚCI KING - Małgorzata Maciejewska

Data dodania: 2021-03-29Domena: https://www.kingnieruchomosci.eu  |  Kontakt: 91 820 26 26  |  Miejscowość: Szczecin  |  Adres: Jagiellońska 18  |  Kod pocztowy: 70-362

Opis

Znalezienie odpowiedniego miejsca na siedzibę firmy nie zawsze jest proste, dlatego warto to zadanie powierzyć profesjonalistom.  Na stronie kingnieruchomosci.eu zapoznasz się z wieloma interesującymi ofertami sprzedaży lub wynajmu nieruchomości w województwie zachodniopomorskim i nie tylko.

Pracownicy sprawnie znajdują na przykład małe i duże hale na sprzedaż w Szczecinie, ustawne lokale usługowe, czy piękne działki budowane, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każde poszukiwania poprzedzone są rozmową, podczas której ustalane są istotne informacje. 

Dzięki doświadczeniu w obsłudze kontrahentów z różnych branż, pracownicy bardzo dobrze znają rynek nieruchomości, a także jego możliwości i ograniczenia, dlatego mogą znaleźć prawdziwe perełki. Klienci w przedstawionych im propozycjach mogą odszukać zarówno posesje z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)