centrum-ngo.pl

Unisono

Data dodania: 2021-04-07Domena: https://www.unisono.eu/  |  Kontakt: 504 436 435  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Wał Miedzeszyński 209  |  Kod pocztowy: 04-987

Opis

W sklepie należącym do marki Unisono można znaleźć wszystko, czego potrzebuje damska szafa, by była kompletna i pozwalała komponować stylizacje na wszelkie okazje. Nie brakuje swobodnych strojów, jak oversizowe swetry, dresowe spodnie czy koszulki, ale bogata jest też oferta strojów przewidzianych na formalne okazje, jak praca, czy na rodzinne uroczystości. Po takie ubiory sięgają też kobiety ceniące sobie elegancki wygląd, a ponieważ są one wygodne, nic nie stoi na przeszkodzie, by nosić je częściej niż tylko podczas najważniejszych okazji. Sprzyjają temu też wytrzymałe materiały, z jakich zostały wykonane.

W rozbudowanej ofercie można znaleźć na przykład eleganckie damskie bluzki, dostępne w wielu kolorach, wzorach oraz fasonach. Większość z nich ma krój oversize, co gwarantuje wygodę oraz pozwala ukryć mankamenty figury. Uwagę klientek mogą zwrócić bluzki zsuwane na ramiona lub z dekoltem - wodą, które dodają kobiecości.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)