centrum-ngo.pl

NZOZ Stomatologia – Protetyka Grzegorz Fulara Lek. stom. Liliana Fulara

Data dodania: 2021-04-07Domena: http://stomatologiapiotrkow.pl  |  Kontakt: 44 649 55 90  |  Miejscowość: Piotrków Trybunalski  |  Adres: Słowackiego 93  |  Kod pocztowy: 97-300

Opis

Klinika dentystyczna w Piotrkowie Trybunalskim świadczy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki. Jej pacjenci mogą liczyć na profesjonalną diagnostykę oraz leczenie podjęte przez doświadczonego specjalistę. Gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem, który umożliwia sprawne i skuteczne przeprowadzenie każdego zabiegu.

Poza leczeniem próchnicy i chorób dziąseł oraz wykonywaniem protez w klinice można zadbać o estetykę swojego uzębienia. Profesjonalne zabiegi wybielające pozwalają osiągnąć pożądany odcień zębów. Ponadto pacjent może skorzystać z usług piaskowania i skalingu, co również pozytywnie wpływa na jego zdrowy uśmiech.

Oferta gabinetu dostępna jest na stronie stomatologiapiotrkow.pl. Ceniony dentysta w Piotrkowie każdemu pacjentowi poświęca należytą uwagę i dba o jego komfort podczas pobytu w klinice. Zaletą jego usług są również przystępne ceny zabiegów.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)