centrum-ngo.pl

I-VITA Sklep Przepis Na Zdrowie

Data dodania: 2021-06-16Domena: https://przepisnazdrowie.eu  |  Kontakt: 664 054 477  |  Miejscowość: Brzeg  |  Adres: Pierwszej Brygady 40  |  Kod pocztowy: 49-300

Opis

Renomowany sklep z adresem przepisnazdrowie.eu zaopatruje klientów z całej Polski w produkty dietetyczne, odżywki dla sportowców, suplementy diety, zioła, kosmetyki oraz środki higieniczne i czystości. Dba o jakość oferty i politykę niskich cen. Żywność dietetyczna oraz produkty zawierające witaminy i minerały bazują na osiągnięciach współczesnej medycyny i dietetyki.

Zróżnicowane metody płatności i szybkie terminy dostaw są kolejnym wyróżnikiem punktu dbającego o wysoki standard usług.  

W stałej ofercie katalogowej jest L-prolina, która uczestniczy w procesie regeneracji skóry, pozwalając na zachowanie młodego wyglądu. Odpowiada za jędrność i elastyczność skóry, a także zdrowe włosy, paznokcie. Regeneruje także uszkodzoną tkankę, dlatego zalecana jest przy poparzeniach. Ma korzystny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układu ruchowego - stawów, ścięgien i chrząstek. Stanowi też budulec masy mięśniowej.
 DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)