centrum-ngo.pl

WESTEROS Dariusz Grzyb diamondart.pl

Data dodania: 2021-04-28Domena: https://diamondart.pl  |  Kontakt: 48 307 07 09  |  Miejscowość: Radom  |  Adres: Tartaczna 29  |  Kod pocztowy: 26-600

Opis

Sklep wysyłkowy z siedzibą w Radomiu prezentuje zestawy mozaik diamentowych do samodzielnego wykonania. Obrazy 3D zachwycą domowników i gości, wprowadzą wyjątkowy nastrój do sypialni lub salonu. To nie tylko świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, ale również okazja, aby uwolnić swój kreatywny potencjał. Mozaiki samoprzylepne sprzedawane są ze wszystkimi elementami i narzędziami, jakie są potrzebne do ich wykonania. Dzięki temu nie musisz się już o nic martwić i z miejsca możesz zasiąść do wykonywania tej fascynującej pracy. Obrazy wypełnione specjalnymi diamencikami o różnych formach, wielkości i kolorach, będą się prezentowały niczym wyjątkowe dzieła sztuki. 

Elementy, jakie może zawierać diamentowa mozaika: wieżowce, mosty, tajemnicze zamki, ubogacą każde wnętrze. Sprawdź sam i zamów już dziś na DiamondArt.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)