centrum-ngo.pl

Podłogi Premium

Data dodania: 2021-05-20Domena: https://podlogi-premium.pl  |  Kontakt: 601057440  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Wielka 18  |  Kod pocztowy: 61-774

Opis

Atrakcyjna pomarańczowo-żółta kolorystyka podłóg modrzewiowych tej firmy sprawia, że interesuje się nimi coraz większa grupa klientów. Ze względu na ciepły odcień deski te sprawdzają się w przestronnych i nieco chłodnych wnętrzach, ponieważ wpływają na ich przytulność. Odznaczają się niejednolitą strukturą oraz widocznym usłojeniem, dzięki czemu prezentują się oryginalnie. Na uwagę zasługuje również fakt, że deski modrzewiowe są wysoce wytrzymałe i cechują się niepodatnością na działanie pleśni oraz grzybów.

Jest to jeden z wielu powodów, dla których są kładzione na tarasach oraz w miejscach pozbawionych zadaszenia. Nie chłoną wody i mogą być wystawiane na silne słońce. Deska podłogowa modrzewiowa dobrze znosi częstą eksploatację i jest niepodatna na odkształcenia. Można ją zamówić na internetowej stronie podlogi-premium.pl, na której zaprezentowano także modele z innych gatunków drewna.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)