centrum-ngo.pl

Podłogi Premium

Data dodania: 2021-05-22Domena: https://podlogi-premium.pl  |  Kontakt: 601057440  |  Miejscowość: Poznań  |  Adres: Wielka 18  |  Kod pocztowy: 61-774

Opis

Ogromnym atutem desek firmy Podłogi Premium jest wytrzymałość na wgniecenia, która sprawia, że bez obaw można stawiać na nich ciężkie meble lub sprzęty AGD. Produkty te wykazują również odporność na zarysowania, a w razie dostrzeżenia uszkodzeń można poddawać je procesowi cyklinowania, dzięki czemu ponownie wyglądają jak nowe. Firma nie tylko sprzedaje deski, ale też proponuje fachowy i sprawny montaż podłóg drewnianych w Poznaniu przeprowadzany przez kompetentnych specjalistów.

Naturalna podłoga z drewna nadaje pomieszczeniom unikalnego charakteru i sprawia, że przebywanie w nich jest prawdziwą przyjemnością. Materiały użyte podczas produkcji są ekologiczne i pozbawione sztucznych substancji. Znakomicie komponują się między innymi z cegłą, betonem, szkłem lub tworzywem sztucznym. Deski drewniane pochłaniają dźwięki, dlatego znajdują zastosowanie w dziecięcych pokojach lub sypialniach.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)