centrum-ngo.pl

CDRL SPÓŁKA AKCYJNA

Data dodania: 2021-07-08Domena: https://broel.pl/  |  Kontakt: 539 538 270  |  Miejscowość: Pianowo  |  Adres: Kwiatowa 2  |  Kod pocztowy: 64-000

Opis

Piękne produkty dla dzieci znaleźć można w ofercie internetowej hurtowni, która zajmuje się, w głównej mierze, sprzedażą czapek dla chłopców i dziewczynek. Dzięki temu, że asortyment sklepu jest mocno sprecyzowany, właściciele są prawdziwymi specjalistami i potrafią doskonale doradzić, jakie czapeczki dla niemowląt będą idealne. 

Modele dla chłopców i dziewcząt charakteryzują się ciekawymi wzorami, które przyciągają wzrok i zainteresowanie najmłodszych. Dostępne są także opaski, chustki, kapelusze, czy też kaszkiety. 

Ceny wyrobów zaczynają się już od kilkunastu złotych, a kończą, średnio, na kilkudziesięciu. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości, można kontaktować się z pracownikami sklepu (na przykład za pośrednictwem strony internetowej broel.pl), którzy zawsze służą radą i pomocą w podejmowaniu najlepszych decyzji. Warto odwiedzić tę hurtownię. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)