centrum-ngo.pl

OROME SC

Data dodania: 2021-06-23Domena: https://www.orome.pl/  |  Kontakt: +48 77 417 05 07  |  Miejscowość: Kluczbork  |  Adres: Pułaskiego 17  |  Kod pocztowy: 46-200

Opis

Drabiny dostępne w tym sklepie znajdują się w wyposażeniu wielu ekip remontowych i budowlanych chcących zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. Produkty te odznaczają się stabilną konstrukcją i ułatwiają malowanie elewacji oraz wykonywanie wielu innych czynności. Przedsiębiorstwo proponuje także modele przeznaczone do stosowania na dachach o różnym kącie nachylenia, które rzadko się niszczą, a to za sprawą stosowania sprawdzonych materiałów wysokiej jakości.

Najchętniej zamawianymi są drabiny dachowe z aluminium, ponieważ są one bardzo lekkie, a co za tym idzie – łatwe w transporcie i bezproblemowe w późniejszym użytkowaniu.  To praktyczne sprzęty nośne wykorzystywane do przemieszczania się między różnymi poziomami. Znajdują zastosowanie w wymagających środowiskach i sprawdzają się także w pracach domowych. Informacje na temat ich parametrów zaprezentowano na internetowej stronie orome.pl.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)