centrum-ngo.pl

Ośrodek Rehabilitacyjno–Wypoczynkowy NEPTUN

Data dodania: 2021-08-18Domena: https://www.neptunjantar.pl  |  Kontakt: 552478917  |  Miejscowość: Jantar  |  Adres: Rybacka 22  |  Kod pocztowy: 82-103

Opis

Oferowane na stronie internetowej neptunjantar.pl noclegi sprawdzają się w przypadku osób, które nad morze przyjeżdżają w celach rehabilitacyjnych lub wypoczynkowych. Nie ma wątpliwości, że doskonale dobrana baza w dużym stopniu decyduje o udanym pobycie. Dlatego wspomniany ośrodek ma do zaoferowania wiele różnorodnych udogodnień oraz atrakcji.

Przyjeżdżający turyści nocują w domkach na ogrodzonym terenie. Mogą też korzystać z prywatnej łazienki, aneksu kuchennego czy serwowanych w ramach oferty posiłków. Animacje dla dzieci oraz plac zabaw i basen sprawiają, że wakacje rodzinne nad morzem przebiegają zgodnie z oczekiwaniami. Oczywiście na miejscu znajduje się również parking, co z całą pewnością jest bardzo istotnym rozwiązaniem dla turystów. W ciągu kilku minut można pieszo dotrzeć na plażę, co na pewno liczy się dla większości osób.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)