centrum-ngo.pl

Wally - piękno dekoracji

Data dodania: 2021-07-29Domena: https://wally.com.pl/  |  Kontakt: 32 720 94 75  |  Miejscowość: Katowice  |  Adres: Owsiana 62  |  Kod pocztowy: 40-780

Opis

Sklep online z dekoracjami i organizerami ściennymi ma w ofercie m.in. bardzo atrakcyjne wizualnie, ale i bardzo funkcjonale tablice. Mogą one służyć do praktycznie dowolnego celu i być wykorzystywane w szkołach, firmach, klubach sportowych, na salach wykładowych, a nawet po prostu w domu. Taka suchościeralna tablica magnetyczna na ścianę nie tylko nie pyli podczas pisania, ale i umożliwia przyczepianie do niej różnych informacji drukowanych za pomocą magnesików (które same w sobie mogą być również suchościeralne).

Pod adresem wally.com.pl można zapoznać się z przykładowymi produktami, ale właściciele informują, że wykonują też takie tablice na zamówienie. Chodzi o indywidualnie dobrane: wymiary, kształt, kolor oraz nadruk. Tablice są solidne, a mimo to lekkie, łatwe w montażu i bardzo komfortowe  w użyciu. Zachowują też swoje walory przez długie lata mimo częstego użytkowania.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)