centrum-ngo.pl

GOOD LOOK Project

Data dodania: 2021-07-31Domena: https://www.akademiagoodlook.pl  |  Kontakt: 514 910 558  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Puławska 90  |  Kod pocztowy: 02-620

Opis

Warszawska akademia wizażu zaprasza na szkolenia prowadzone przez doświadczone makijażystki. Oferowane kursy pozwalają nabyć umiejętność profesjonalnego wykorzystania różnych produktów do make-upu. W zależności od wybranego kursu jego uczestnicy zdobywają nowe kompetencje w celach prywatnych lub zawodowych. Zaawansowana nauka robienia makijażu to domena programu MASTER PRO. W trakcie ponad stugodzinnego szkolenia kursanci przyswajają wiedzę teoretyczną i praktyczną. Mają okazję podjąć współpracę z zaangażowanymi pasjonatami wizażu, którzy z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem. Dzięki temu osoby decydujące się na ofertę akademii Good Look już na starcie mają duże szanse na spełnienie marzeń i rozpoczęcie kariery w dziedzinie makijażu.

Zaletą oferty są małe grupy zajęciowe oraz przystępne ceny kursów. Więcej informacji o programie akademii można znaleźć na jej stronie internetowej.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)