centrum-ngo.pl

PROFESSIONAL Ł. JASZEWSKI P. KAŹMIERCZAK SPÓŁKA JAWNA

Data dodania: 2021-08-14Domena: https://sklep.iprofessional.pl  |  Kontakt: 690 655 223  |  Miejscowość: Komorniki  |  Adres: Poznańska 140  |  Kod pocztowy: 62-052

Opis

Szeroki wybór podłóg, mebli, drzwi i paneli naściennych czeka na stronie sklep.iprofessional.pl. Na stronie można zamówić między innymi panele winylowe, które pod względem walorów wizualnych oraz właściwości materiałowych stanowią niezwykle ciekawą alternatywę dla innych typów podłóg. Wyróżniają się niezwykle wysoką klasą ścieralności, do tego dochodzi podwyższona odporność na zarysowania i inne drobne uszkodzenia. Takie połączenie pozwala z nich korzystać zarówno w mieszkaniach, jak i miejscach publicznych.

Właścicielem powyższej platformy sprzedażowej jest renomowany wielkopolski dystrybutor. Dzięki wieloletniej obecności na rynku firma niezmiennie cieszy się bardzo dużą popularnością. Jest to wynik kompleksowego podejścia, pełnego zaangażowania w realizacje zleceń, a także rzecz jasna niezwykle konkurencyjnych cen.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)