centrum-ngo.pl

Academy of New York Sp. z o.o.

Data dodania: 2021-10-27Domena: https://academyofnewyork.com  |  Kontakt: +48 22 222 15 00  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Złota 59  |  Kod pocztowy: 00-120

Opis

Zalet związanych z nauką języka obcego w Academy of New York jest całe mnóstwo. Szkoła proponuje lekcje w formie e-learningu, które są dużym udogodnieniem dla uczestników. Mają oni zapewnioną całkowitą swobodę związaną z tym, gdzie będą pozyskiwać nową wiedzę, co przydaje się wśród osób, które często wyjeżdżają. Kurs angielskiego online może odbywać się także w zaciszu własnego domu, dzięki czemu nie trzeba go opuszczać, by dotrzeć do placówki, która je organizuje. Szkoła ta współpracuje z amerykańskimi lektorami i kieruje ofertę zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej zaawansowanych.

Poznane zagadnienia można powtarzać wiele razy, ponieważ w tym przypadku nie istnieją żadne ograniczenia. Innymi słowy, nauka przebiega we własnym tempie, dzięki czemu nie wiąże się ze stresem. Takie kursy są znacznie tańsze w porównaniu do zajęć stacjonarnych, co docenią klienci z ograniczonym budżetem. Szkoła daje szansę poznania reguł gramatycznych oraz zwrotów stosowanych na co dzień, które przydają się w kontaktach biznesowych lub prywatnych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)