centrum-ngo.pl

Agromika Michał Kiciński

Data dodania: 2021-12-02Domena: https://opryski.com  |  Kontakt: 795 492 446  |  Miejscowość: Bedlno  |  Adres: Pniewo 80b  |  Kod pocztowy: 99-311

Opis

Dzięki wiedzy i doświadczeniu specjaliści z agromika mogą stosować takie kryteria selekcji asortymentu, które pozwalają w pełni odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Firma specjalizuje się w dystrybucji nawozów oraz środków ochrony roślin, stawiając na współpracę z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami. Dzięki korzystnym umowom handlowym jej oferta wyróżnia się ze względu na niezwykle konkurencyjne ceny.

Stale poszerzany asortyment doskonale wpisuje się w stale zmieniające się wyzwania, przed jakimi codziennie stają przedstawiciele sektora rolniczego. Obejmuje on takie zaawansowane preparaty jak oprysk Safari 50 WG marki Du Pont. Jest to niezwykle wydajny i skuteczny środek chwastobójczy działający układowo i stosowany nalistnie. Specjalistyczna formuła została opracowana z myślą o chwastach rocznych dwuliściennych występujących w uprawach buraka cukrowego i pastewnego. Wykazuje selektywność czynną, co oznacza, że buraki rozkładają preparat do związków nieaktywnych.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)