centrum-ngo.pl

Smart Gym

Data dodania: 2021-12-25Domena: https://smartgym.club  |  Kontakt: 122002800  |  Miejscowość: Kraków  |  Adres: Lea 116  |  Kod pocztowy: 30-133

Opis

Klub fitness działający na terenie aglomeracji śląskiej to miejsce, w jakim kadrę tworzą zaangażowani, doświadczeni i otwarci na każdego z klientów trenerzy. O tym, że są to osoby z pasją, świadczy między innymi to, że w dobie pandemii koronawirusa na stronie smartgym.club umieszczone zostały wpisy dotyczące tego, jak skutecznie treningi fitness odbywać w domu. 

Ponadto siłownia udostępnia bezpłatne treningi w trybie online. W mediach społecznościowych klubu każdego dnia publikowane są treningi na żywo. Instruktorzy w trakcie ich trwania dbają o to, by maksymalnie zmotywować osoby zainteresowane do aktywności sportowej w swoim domu. Eksperci od ćwiczeń podkreślają, jak ważne jest to, aby treningi wykonywać regularnie. Osoby początkujące dowiedzą się, jakie stroje zakładać, by czuć się wygodnie oraz jak uprawiać sport rozsądnie, aby nie było ryzyka pojawienia się kontuzji. Możliwość ćwiczenia w domu została szczególnie doceniona w chwili, gdy wprowadzono lockdown i zamknięto wszystkie siłownie. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)