centrum-ngo.pl

Kameleon- kreatywne studio projektowania wnętrz- Alicja Olech

Data dodania: 2022-01-22Domena: https://kameleon-projektowanie.com/  |  Kontakt: 606789212  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Pory 55  |  Kod pocztowy: 02-757

Opis

Usługodawca specjalizuje się w projektowaniu rozmaitych przestrzeni, w tym zarówno małych, jak i dużych wnętrz. Aranżuje zarówno prywatne przestrzenie, jak i miejsca użyteczności publicznej. Oferuje między innymi projektowanie biura w Warszawie. Przyjmuje tylko doświadczonych projektantów, którzy korzystają z nowoczesnych narzędzi do wykonywania projektów. Usługa jest przeprowadzana w krótkim czasie, aby klient mógł jak najszybciej zamieszkać w nowym domu.

Podmiot oferuje uzyskanie kompleksowej pomocy w realizacji danego projektu. Na stałe współpracuje z zaufanymi ekipami remontowymi, a przy większych zleceniach zapewnia swoim klientom atrakcyjne zniżki. Biuro Kameleon Projektowanie ma wieloletnie doświadczenie w branży. Wykonanie zlecenia zaczyna się od dokonania dokładnych pomiarów danej powierzchni. Dzięki temu proponowane rozwiązania są idealnie dostosowane do pomieszczenia. Następnie przeprowadzana jest dokładna ankieta z klientem, stworzenie koncepcji i projektu. Firma oferuje wsparcie podczas zakupów i aranżacji.  DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)