centrum-ngo.pl

Gastro Masters Michał Pośnik

Data dodania: 2022-01-31Domena: https://www.goga-gastro.pl/  |  Kontakt: 800 800 490  |  Miejscowość: Marki  |  Adres: Szarotki 12  |  Kod pocztowy: 05-270

Opis

Ofertą firmy interesują się przedstawiciele branży gastronomicznej oraz właściciele sklepów spożywczych chcących nabyć stabilne i niezawodne lady do chłodzenia produktów. Dają one możliwość eksponowania żywności i zapewniają optymalne temperatury, co chroni przed ich zepsuciem. Przechowuje się w nich między innymi wędliny, sery oraz wyroby cukiernicze, dlatego spotyka się je także w kawiarniach oraz cukierniach. Eksponują one towary dostępne w ofercie i zachęcają do ich zakupu. Lady chłodnicze mają różne rozmiary i kształty.

Do ich produkcji użyto stali nierdzewnej, na której z biegiem czasu nie pojawia się korozja oraz szkła hartowanego. Materiał ten jest bardzo wytrzymały, a w razie rozbicia nie rozpryskuje się na ostro zakończone kawałki, co przekłada się na większe bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Zastosowano w nich chłodzenie grawitacyjne, chroniące przed wysychaniem jedzenia. Więcej informacji na temat parametrów urządzeń oraz cen znajduje się na internetowej stronie goga-gastro.pl.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)