centrum-ngo.pl

KAMAR Mariusz Kalwarczyk

Data dodania: 2022-02-15Domena: https://okiemmaluszka.pl  |  Kontakt: 508647721  |  Miejscowość: Izabelin C  |  Adres: Chłopickiego 46  |  Kod pocztowy: 05-080

Opis

Kolorowa żaba oferowana na stronie internetowej okiemmaluszka.pl wytwarza pianę, sprawia, że kąpiel jest wyjątkowo przyjemną czynnością. W sklepie można nabyć również kredki do malowania po wannie, które rozbudzają wyobraźnię dziecka, ćwiczą koordynację ręka-oko. W asortymencie nie zabraknie także gumowych kaczuszek i silikonowych kubeczków w różnych rozmiarach. Tego typu zabawki do kąpieli dla dziewczynki i chłopca z pewnością przypadną do gustu każdemu młodemu człowiekowi. Cieszą się dużą popularnością wśród maluchów w różnym wieku. Są skutecznym sposobem na to, by zachęcić dziecko do kontaktu z wodą.

Warto zaopatrzyć się również w miękkie książeczki, które zdobione są kolorowymi obrazkami. Przydadzą się nie tylko podczas kąpieli. Można je wykorzystać także na spacerach. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Bardzo przydatny jest również organizer na zabawki, który wyposażony jest w ociekacz. Dzięki niemu wszystkie akcesoria będą na swoim miejscu. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)