centrum-ngo.pl

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Data dodania: 2022-03-04Domena: https://galeco.pl/  |  Kontakt: 668 476 041  |  Miejscowość: Balice  |  Adres: Uśmiechu 1  |  Kod pocztowy: 32-083

Opis

Powstała w 1996 roku firma Galeco zajmuje się kompletnymi systemami odprowadzania deszczówki. Są to rozmaite rynny, ale i pasujące do nich wpusty. Konstrukcja tych drugich jest też zależna od rodzaju dachu. Może on być bowiem prosty, skośny, attykowy itp. Oczywiście chodzi także o różne średnice zewnętrze i wewnętrzne wlotu, a pod tym względem wybór również jest szeroki. Taki wpust dachowy może mieć bowiem średnicę ledwie 50 mm, a może też mieć i 200 mm. Materiałem wykonania jest natomiast bardzo odporny na warunki atmosferyczne poliuretan.

Niektóre modele producent wyposażył też w kosze zabezpieczające przed wpadaniem liści i innych zanieczyszczeń do środka, co mogłoby powodować zatkanie się rynny. W takim wypadku można jeszcze dokupić montowaną wewnątrz wpustu kratkę, która wykonana jest ze stali.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)