centrum-ngo.pl

Metal-Place

Data dodania: 2022-03-07Domena: https://metal-place.pl  |  Kontakt: 506 496 111  |  Miejscowość: Żuromin  |  Adres: Mickiewicza 14  |  Kod pocztowy: 09-300

Opis

Jeśli chcesz przygotować zacienione miejsce na swoim tarasie, ogrodzie, placu zabaw lub balkonie to żagle przygotowywane przez Metal-Place z pewnością się przydadzą. W ofercie prezentowanej firmy dostępnych jest wiele rozmiarów i kształtów. Bez problemu dopasujesz produkt do własnych potrzeb. 

Rozsuwany żagiel przeciwsłoneczny jest szyty z wysokiej jakości tkanin, wzmacnianych na brzegach. W zależności od wybranego modelu materiał może przepuszczać deszcz lub może go zatrzymywać. W obu przypadkach pochłania szkodliwe promieniowanie UV i doskonale zabezpiecza przed promieniami słonecznymi. Produkt może być prany w pralce. Producent udziela na niego dwuletniej gwarancji. W zestawie znajdują się także elementy montażowe oraz słupki. Cena obejmuje profesjonalny montaż oraz transport do wybranego miejsca. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)