centrum-ngo.pl

Francepol Sp. z o.o.

Data dodania: 2022-03-09Domena: https://francepol.com/pl  |  Kontakt: 683258343  |  Miejscowość: Stary Kisielin  |  Adres: Zatorze 9  |  Kod pocztowy: 66-002

Opis

Strona internetowa francepol.com to miejsce, gdzie można zapoznać się z rozbudowaną ofertą cenionej firmy z sektora spedycyjnego. Klientom z pewnością przypadnie do gustu cennik spedycji międzynarodowej oraz krajowej, a także związany z poszczególnymi rodzajami transportu. Jest tak, ponieważ firma dzięki szerokim kontaktom partnerskim i nowoczesnej flocie pojazdów może oferować usługi zoptymalizowane pod względem ekonomicznym. Warto przy tym pamiętać, że ostateczna cena za usługę zależy od kilku zmiennych czynników, w tym oczekiwanego tempa realizacji zlecenia czy daty (stawki w dni powszednie i święta różnią się diametralnie).

Właściciel portalu działa w branży od wielu lat. Unikalne know-how zdobyte na bazie wieloletniego doświadczenia pozwala realizować najbardziej skomplikowane zlecenia. Kompleksowe, indywidualne podejście, pełne zaangażowanie oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe to połączenie zalet, które razem z konkurencyjnymi stawkami gwarantuje więcej niż satysfakcjonującą współpracę. DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)