centrum-ngo.pl

JSystems Sp. z o.o.

Data dodania: 2022-03-19Domena: https://jsystems.pl  |  Kontakt: 222995369  |  Miejscowość: Warszawa  |  Adres: Żelazna 59a  |  Kod pocztowy: 00-848

Opis

Strona internetowa jsystems.pl to miejsce, gdzie można zapoznać się z ofertą centrum szkoleniowego specjalizującego się w kursach z programowania, baz danych oraz systemów operacyjnych. Obejmuje ona między innymi szkolenie Devops. Propozycja skierowana zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników w dużej mierze skupia się na kwestiach praktycznych. Przy tym warto podkreślić, że poruszane są także wszystkie kluczowe tematy istotne z perspektywy teoretycznej. Tematyka poza wprowadzeniem dotyczy między innymi automatyzacji infrastruktury z Terraform czy automatyzacji zadań z Ansible.

Firma, do której należy strona, działa w branży od wielu lat. Bogate doświadczenie zatrudnianych trenerów idzie w parze z wysokimi umiejętnościami dydaktycznymi. Takie połączenie pozwala w sposób skuteczny przekazywać wiedzę. Do tego dochodzą małe grupy, indywidualne podejście, duży nacisk kładziony na warsztaty oraz gwarancja terminów. Wszystko to przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych stawek.DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)